Emet-Impex

Nazwa firmyEmet-Impex
MiejscowośćGliwice, powiat Gliwice, woj. Śląskie
UlicaBłogosławionego Czesława 13C
Kod pocztowy44-100
Numer telefonu323316700
Adres strony WWWEmet-impex.com.pl
KategorieArmatura przemysłowa
Opis firmy

Emet Impax to producent armatury dla przemysłu. Doskonale znamy potrzeby współczesnej branży przemysłowej, a co za tym idzie, staramy się dostosować nasz asortyment do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza armatura przemysłowa to doskonała jakość wykonania, najlepsze materiały, ciekawa stylistyka i co najważniejsze – korzystne ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj, że armatura przemysłowa może być piękna i funkcjonalna. W Emet Impax przełamujemy schematy i sięgamy po najlepsze rozwiązania.

Słowa kluczoweArmatura przemysłowa, Analityka gazowa, Analityka wodna, Armatura kwasoodporna, Armatura petrochemiczna, Armatura rafineryjna, Armatura w wykonaniu morskim, Armatura zabezpieczająca, Arnap, Auma, Automatyka przemysłowa, Burkert, Chromatografy gazowe
Informacje o wizytówcenumer ID: 1974252; rejestracja: 23/05/2017; liczba odsłon: 26

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Emet-Impex. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!